Nieuws

OPEN HOF BAZAR

De OPEN HOF BAZAR is verplaatst van 19 januari naar 2 maart 2019. De activiteiten commissie Meetingpoint organiseert deze actie. De opbrengst is voor het Wijkfonds.

Een BAZAR voor ontmoeting en gezelligheid. De commissie is bij elkaar geweest en heeft gebrainstormd over de invulling van de dag. Het programma is in grote lijnen bekent met kinderactiviteiten, eten en drinken, muziek, zang, verkoop van spullen en spelletjes. Hebt u / jij nog een mooi idee van bv een workshop of een bazar activiteit laat het dan even weten.

De commissie kan niet zonder u / jou om verder mee te denken en te helpen zodat het een mooie dag wordt van elkaar zien, ontmoeten en gezelligheid. HELPT U, help JIJ mee!

Opgeven kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bij één van de commissieleden voor OPEN HOF BAZAR, Liesbeth Hofstede, Suzan Kuipers, Janette Nammensma en Gerrit Dekker.

Zoeken

ONDERWERPEN

LAATSTE TWEETS

Volleyballen voor JONG en OUD met wijk A, B en C https://t.co/puHDLJSiAD

Lelystraat 49, 8265 BB Kampen

Impressie

© Copyright 2017 . Alle rechten voorbehouden website door web by step

Zoeken