Nieuws

Centrale gemeenteavond 12 juni

Namens de wijkkerkenraad willen we u erop wijzen dat de beide Algemene Kerkenraden u van harte uitnodigen voor een centrale gemeenteavond die aanstaande dinsdag 12 juni zal plaatsvinden. Op deze avond zal het Beleidsplan worden gepresenteerd dat als basis zal dienen voor de vorming van een Protestantse Gemeente Kampen. Op de kerkelijke websites en elders in de deze kerkbode vindt u meer informatie over het doel en de opzet van de avond. De bijeenkomst vindt plaats in de Westerkerk vanaf 19.30 uur. Toon uw belangstelling en woon de avond bij! Afgelopen zondagmorgen hebben we in de dienst ook voorbede gedaan voor de ambtsdragers die in beide raden zitten. Vooral de beide voorzitters en beide scriba ’s hebben zich veel moeite getroost voor de gemeente, samen met de anderen. We hebben gebeden:
Heer, wij bidden u voor de mensen die bezig zijn om de fusie van hervormd en gereformeerd tot stand te brengen. Voor hun inzet danken wij U, voor de zorgvuldigheid waarmee zij te werk zijn gegaan en gaan, dat zij ook in de fase waarin we nu zitten kracht en wijsheid ontvangen en geef dat wij hen als gemeente dragen in onze gebeden en hen tot steun zijn.
Ds. Leon Eigenhuis

Zoeken

ONDERWERPEN

LAATSTE TWEETS

Afbeeldingen en gedichten uit het blad Kerk & Israël Onderweg https://t.co/211huFzQWV
Actie Kerkbalans 2019: aftrekpost in uw aangifte Inkomstenbelasting https://t.co/Ne46CNRan7

Lelystraat 49, 8265 BB Kampen

Impressie

© Copyright 2017 . Alle rechten voorbehouden website door web by step

Zoeken