Nieuws

Uitdelen paaspakketten op het AZC

Zaterdagmorgen 24 maart 2018 om 11:00 uur organiseert de Interkerkelijke Diaconale Werkgroep AZC Kampen-Dronten weer de jaarlijkse uitdeelactie van voedselpakketten in het Asielzoekerscentrum te Dronten. Er worden dan circa 300 voedselpakketten uitgedeeld onder de bewoners. Leuk om te weten is dat de voedselpakketten indirect worden bekostigd door de asielzoekers zelf. De kleding die u namelijk gratis weggeeft via de diverse inleverpunten worden op het centrum tegen een gering bedrag verkocht aan de asielzoekers. Ze krijgen hier van het COA zakgeld voor. Van deze verkoopopbrengsten worden dan weer deze voedselpakketten betaald. Ook de attenties rond Kerst worden hiervan bekostigd. Elke keer weer een klus om dit voor te bereiden, maar wel iets dat met groot plezier wordt gedaan. Nog veel leuker is het om de dankbare reacties te zien en te horen van de ontvangers! Helpt u ook mee bij het uitdelen van de voedselpakketten?

U kunt zich hiervoor opgeven bij Jan Tietema, 038 - 33 135 35

Tot zaterdag 24 maart 2018.

Namens de diaconie, CFV

Zoeken

ONDERWERPEN

LAATSTE TWEETS

Lelystraat 49, 8265 BB Kampen

Laatste nieuws

Impressie

© Copyright 2017 . Alle rechten voorbehouden website door web by step

Zoeken