Nieuws

Uitnodiging Pesachmaaltijd op palmzondag 25 maart

Op Palmzondag 25 maart, de laatste zondag voor Pasen, wordt er voor u en jou een Pesachmaaltijd georganiseerd. De maaltijd wordt gehouden in de Open Hof en begint om 17.00 uur. Pesach is het feest van de uittocht uit Egypte. Tijdens het vieren van de Pesachmaaltijd wordt het verhaal aan de hand van vragen verteld. De vragen worden gesteld door de jonge kinderen. Op tafel liggen verschillende gerechten met een speciale betekenis. Matzes verwijzen naar het ongezuurde brood dat gegeten werd op de avond voor de uittocht. Er liggen verschillende kruiden die verwijzen naar bitterheid en tranen maar ook naar vreugde en een nieuw begin. We nodigen u allen uit maar speciaal ook de jonge gezinnen. Voor kinderen is de symboliek van grote waarde. Zo'n gebeurtenis zullen ze zich lang blijven herinneren en geeft extra betekenis aan het verhaal van de uittocht maar ook aan het verhaal van het laatste avondmaal. Jezus vierde deze Pesachmaaltijd jaarlijks met zijn discipelen. Voor de allerjongste kinderen is de maaltijd, gezien de korte spanningsboog, nog niet geschikt. De kinderen zitten aan tafel naast hun ouders, ze vieren het hele verhaal mee. Misschien vindt uw kind het leuk om tijdens de maaltijd één van de vragen te stellen? U kunt dat aangeven op het antwoordstrookje. U kunt u opgeven voor de Pesachmaaltijd door onderstaand strookje in te vullen en in de bus in de hal van de kerk, te stoppen. Ook kunt u het via deze website doorgeven:.....

De voorbereidingscommissie Pesachmaaltijd

Opgave Pesachmaaltijd

Naam:.............................................
Aantal volwassenen: .....
Aantal kinderen: .....
Leeftijd kinderen: ...............................
Mijn kind ................... wil wel een vraag stellen tijdens de maaltijd.

Mailadres: .......................................
(graag ook het mailadres voor verder communicatie over de maaltijd)

Zoeken

ONDERWERPEN

LAATSTE TWEETS

Open Hof Bazar, kom ook en geniet van de ontmoeting bij muziek en zang. https://t.co/EcBy8csdwJ https://t.co/7d8Yj7Kj5T
Filmavond 15 februari om 19.00 uur https://t.co/ZDrkYMORyn https://t.co/YRZSYO6yBj

Lelystraat 49, 8265 BB Kampen

Impressie

© Copyright 2017 . Alle rechten voorbehouden website door web by step

Zoeken